W dniu 21.03.2025 r. z okazji pierwszego dnia wiosny nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali zajęcia sportowe dla uczennic i uczniów naszej szkoły.
Od godziny 9.30. w hali sportowej rozpoczął się mecz piłki siatkowej po miedzy reprezentacją dziewcząt które grają w rozgrywkach warszawskiej Szkolnej Ligi Siatkówki, a reprezentacją nauczycieli.
Pojedynek okazał się bardzo wymagający dla obu zespołów w którym nie brakowało ciekawych zagrań, obron piłki na całym boisku. Mecz zakończył się w bardzo wesołej atmosferze.
Po rozgrywkach siatkarskich na boisku zameldowały się zespoły które miały rywalizować w rozgrywkach piłki halowej.
Do rozgrywek zgłosiły się cztery zespoły klas: II TP, I LZ/LI, III TE/TR i II TE/TR. Zespoły zostały rozlosowane na dwie grupy z których wyłoniono pary grające o miejsca końcowe w całych zawodach.
Ostateczna klasyfikacja: I miejsce - kl. ILI/LZ; II miejsce - kl. III TE/TR; III miejsce - kl. II TE/TR; IV miejsce - kl. II TP.
Zwycięzcy otrzymali nagrodę pocieszenia - pizze.
Ze sportowym pozdrowieniem nauczyciele wf.




